ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ БУТИ ВПЕВНЕНІ В ЗАХИСТІ ВІД ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ, ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ ТА СМЕРТІ ВІД COVID-19 – ВАКЦИНУЙТЕСЯ

Дата: 20.10.2021 16:25

За інформацією Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України захворюваність на СОVID-19 серед вакцинованих жителів області у 6,7 рази менша, ніж серед невакцинованих.

Ще більшою є різниця в показаннях смертності. Ризик померти від корона вірусу в невакцинованих пацієнтів у 9,6 разів вищий, ніж у тих, хто зробив щеплення проти СОVID-19.

Найтяжче переносять хворобу та частіше помирають люди віком старше 60 років та ті, хто має хронічні захворювання.

За результатами наукових досліджень на сьогодні всі вакцини на рівні 80-95% захищають від госпіталізації (важкого перебігу хвороби) та смерті.

Попіклуйтеся про себе. Якщо ви хочете бути впевнені в захисті від важкого перебігу, госпіталізації та смерті від COVID-19 – вакцинуйтеся.

Бажаючі вакцинуватися можуть записатися у свого сімейного лікаря або за телефоном 0666686545.