ВІСІМ КИСНЕВИХ КОНЦЕНТРАТОРІВ – У МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Дата: 20.10.2021 15:49

На виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 31 березня 2021 року № 333 «Питання фінансування у 2021 році закупівлі кисневих концентраторів» для закладів охорони здоров’я, які за програмою медичних гарантій надають первинну медичну допомогу пацієнтам, Сумською обласною радою  безоплатно передані вісім кисневих концентраторів  до Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради.

Зважаючи на збільшення темпів поширення коронавірусної інфекції в громаді, дана допомога поступила вчасно й буде корисною для хворих пацієнтів лікарні.

Щоб не допустити тяжкого перебігу COVID-19, необхідно вакцинуватися, це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.