# ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Дата: 18.10.2021 17:24

Цьогоріч    українці вперше відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини - загальнодержавне свято, яке  щороку відзначатиметься 19 жовтня у день народження   видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

До цієї дати   бібліотека підготувала  інформаційний мікс у супроводі   тематичного   відеопоказу.  Присутні ознайомилися зі  змістом «Декларації відповідальності людини», дізналися про одного із найвідоміших українських економістів  світу Богдана Гаврилишина. Заступник начальника відділу Путивльського бюро  правової допомоги Тетяна Сєліна  довела присутнім «Чи можуть існувати права людини, без відповідальності людини», а тематичні видання із фондів  книгозбірні націлили на виконання пунктів «Декларації відповідальності людини».

Давайте надихати один одного на відповідальні дії і підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки!

І важливо пам’ятати, що кожен день  – це день відповідальних дій!

І хай 19 жовтня стане для кожного з нас  днем у році, коли ви похвалите себе за кожен прояв своєї особистої відповідальності.