ШАНОВНІ БАТЬКИ, НАПОВНЮЄМО РЕЄСТР ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РАЗОМ

Дата: 11.10.2021 10:06

Реєстр створений для спрощення процедури реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання мешканців нашої громади.

Саме завдяки функціонуванню Реєстру громада отримала можливість надавати адміністративні послуги, у тому числі з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, оформлення та видачі відповідних довідок, за короткий проміжок часу.

Окрім того, Реєстр забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого місця проживання членів вашої сім’ї в інших державних інформаційних ресурсах, зокрема і в застосунку «Дія». Це, у першу чергу, необхідно для забезпечення прав і свобод дітей, які в 14-річному віці отримують паспорт громадянина України.

Реєстр наповнюється щоденно. Проте, для повноцінного функціонування, внесена в автоматичному режимі інформація потребує актуалізації. З цією метою запрошуємо вас до органу реєстрації для уточнення відомостей щодо вас та ваших дітей. При собі слід мати наступні документи:

паспорт громадянина України;

свідоцтво про народження дитини;

будинкова книга.

Наші контакти: м.Путивль, вулершотравнева, 84 (перший поверх адмінбудівлі), +38(095)8741190

Режим роботи: понеділок-четвер з 8-00 до 17-15; п’ятниця з 8-00 до 16-00.

Ваші персональні дані будуть оброблені та збережені відповідно до вимог ЗУ «Про захист персональних даних».