ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ

Дата: 09.10.2021 08:55

Вітаємо вас із Всесвітнім днем пошти. Сьогодні ми вітаємо працівників зв’язку між селами, містами, країнами, континентами, які об’єднують людей, розділених тисячами кілометрів. Завдячуючи їх глибокій відданості своїй справі, високому професіоналізму, оперативності і відповідальності ми щоденно отримуємо високу якість послуг поштового зв’язку.

Наші поштовики намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів. Ми щиро вдячні за щоденну, кропітку працю, терпіння і наполегливість у роботі з клієнтами.

Тож бажаємо працівникам поштового зв’язку вагомих професійних успіхів, реалізації планів, міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту.

Путивльський міський голова                                         Костянтин ГАВРИЛЬЧУК