ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ВИЇЗДИ ДО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ГРОМАДИ

Дата: 08.10.2021 14:06

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК здійснив виїзд до В’язенського та Стрільниківського старостинських округів.

Костянтин Миколайович у першу чергу надав пояснення щодо норм утворення округів згідно зі змінами до законодавчих актів. Мешканці висловили свої пропозиції стосовно кандидатур старост об’єднаних округів, виразивши підтримку діючим Валентині ДЕРУНОВІЙ та Ірині СЕМЕНОВІЙ.

Після зустрічей міський голова провів особистий прийом громадян. Питання, що турбують сільських мешканців: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, отримання громадянства України, опалення закладу культури та благоустрій населених пунктів. Деякі питання вирішено на місці, деякі потребують ретельного розгляду та опрацювання відповідними структурними підрозділами.

Зустрічі в селах громади будуть продовжені.