ГОЛОВА ГРОМАДИ ПРОВОДИТЬ ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ ТА ЗУСТРІЧІ З СІЛЬСЬКИМИ МЕШКАНЦЯМИ

Дата: 07.10.2021 16:52

Сьогодні головним питанням було об'єднання Яцинського та Чорнобривкинського старостинських округів, яке необхідно провести на виконання законодавчих норм.

Вислухали думки людей, обговорили актуальні проблеми, зрозуміли рівень авторитетності діючих керівників.

Далі буде визначена єдина кандидатура старости, яка має заручитися підтримкою не менше 20% загальної кількості населення.

У Зарічненському старостинському окрузі залишається свій статус.

Але й тут мешканці були небайдужими - просили допомогти з підвозом студентів, зрізанням дерев, консервування недыючого колодязя тощо. Озвучені питання будуть вирішені найближчим часом.

Загалом об'єднання округів у громаді необхідно провести ще в Стрільниківському, В'язенському, Веселівському, Рев'якинському, Козаченському та Бобинському округах, де кількість населення менше 500 осіб.