ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У САФОНІВЦІ

Дата: 06.10.2021 16:41

Бажаючих зустрітися з керівництвом громади, на жаль, було небагато, але ті, що прийшли, ставили досить актуальні питання. Зокрема, людей хвилює якість питної води, відсутність вуличного освітлення, доступ до медичного обслуговування, забезпечення якісного інтернету, розчищення траси, що проходить через ліс, від нависаючого гілля.

Деякі питання вдалося вирішити на місці, деякі потребують більш детального вивчення. Наприклад, зв’язавшись телефоном, домовились із лісничим Путивльського лісництва Володимиром ЖАРОВСЬКИМ про допомогу у обрізці дерев на трасі. А з в.о. директора КНП «Путивльська міська лікарня» Іриною ГРАМАТИК знайдено порозуміння щодо профілактичного медогляду вихованців дитсадку та забезпечення в найближчій перспективі роботи місцевого фельдшерського пункту.

Також люди дякували за «Соціальний автобус», який користується сталим попитом і за ставок у с.Спадщина, де після внесення вапна вдалося стабілізувати ситуацію з губкообразними водоростями.

Усі проблемні питання взято на контроль для подальшого їх вирішення.