ПОБУТОВІ КЛІЄНТИ «СУМИГАЗ ЗБУТУ» ЗАХИЩЕНІ ВІД ЗРОСТАННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ПІД ЧАС ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

Дата: 04.10.2021 10:41

ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», уклало контракт на закупівлю ресурсу з НАК «Нафтогаз України». Це означає, що до 1 травня 2022 року ціна газу зафіксована і для постачальника, і для клієнтів – повідомляють у компанії.

Попри те, що у другій половині вересня на Українській енергетичний біржі ціна закупівлі ресурсу перевищила 30 гривень за куб, у ТОВ «Сумигаз Збут» гарантують, що всі умови постачання газу побутовим споживачам будуть збережені, а вартість кубометра блакитного палива залишиться незмінною – 7,99 грн.

Нагадаємо, з 1 травня цього року всі побутові споживачі ТОВ «Сумигаз Збут» були автоматично переведені на базовий тариф «Твій газ Річний». За його умовами ціна не може бути змінена у бік збільшення до 1 травня 2022 року. Для споживачів, які обрали для себе тариф «Твій газ Рівномірний платіж», вартість кубометра газу також зафіксована на рівні 7,99 грн за кубометр до 30 квітня 2022 року.