ЗУСТРІЧ ЗА КАВОЮ

Дата: 01.10.2021 16:07

У святковий, щедро напоєний сонячним теплом осінній день, у чудовому товаристві людей поважного віку - членкинь жіночої вітальні «Берегиня» відбулася зустріч за кавою «Життєвий зорепад прекрасних літ».

Присутні   приймали вітання та побажання зі святом праці, святом долі, святом життя – з Міжнародним днем людей похилого віку, Днем ветерана, а також з Міжнародним днем музики, Всесвітнім днем посмішки і Міжнародним днем кави. Із захопленням слухали  бентежні розповіді одна одної  про свої долі, разом  співали пісні своєї молодості, декламували власні вірші, розповідали гуморески і веселі історії. Із задоволенням  переглянули цікаву викладку літератури  «Колись ми юними були, а зараз осінь наступила».