ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ

Дата: 03.10.2021 08:10

Ми щиро вдячні за вашу працю, знання і тепло душі, якими ви так щедро ділитеся з нашими дітьми.  У цей непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, майбутнього нашої держави. Завдяки самовідданій праці, педагоги успішно адаптуються до непростих умов, які диктує нам сучасність. Дуже приємно, що освіта в Путивльській громаді зберігає традиційно високий рівень, про що свідчать успішні результати  ЗНО випускників.

У пам’яті кожного з нас назавжди залишаються перший вчитель, класний керівник, вихователі, викладачі, майстри-наставники, які відкрили нам дорогу в життя, ті, кому ми зобов’язані своїми особистими і професійними перемогами.

Дорогі педагоги,  з нагоди вашого професійного свята прийміть щирі побажання квітучого здоров’я, любові, добробуту та миру, нехай у ваших серцях ніколи не згасає вогонь доброти і тепла.

Путивльський міський голова                             Костянтин ГАВРИЛЬЧУК