ШАНУЙМО ВЧИТЕЛЯ

Дата: 01.10.2021 16:43

У Путивльському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Грамоти та подяки педагоги отримували від Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА, депутатів Сумської обласної ради Валерія ВОЛКОВА, Євгена ЮЖАКОВА та Тетяни СИЗОН, заступника голови Конотопської районної ради Андрія ЯРОВОГО, начальника відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили СКОРОБОГАТОЇ, голови Путивльської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Тамари КИЗЕНКО.

Працівники культури Путивльщин подарували присутнім чудовий концерт.