СМІХ – ЦЕ ЗДОРОВ`Я, УСМІШКА – КРАСА

Дата: 01.10.2021 11:22

Сьогодні на   календарі  Всесвітній день посмішки –    добре й позитивне свято, яке щороку відзначається в першу п'ятницю жовтня. Існуванням цього веселого свята ми завдячуємо Харві Белу, талановитому художнику з США. Саме він на замовлення однієї поважної страхової компанії вигадав такий знайомий нам жовтий логотип «смайлик». Як вже доведено дослідженнями вчених, сміх є антидепресантом для поліпшення стану здоров'я людей. З кожною усмішкою в нашому організмі збільшується кількість гормонів щастя - ендорфінів.

Від кількості цих гормонів залежить настрій, погляд на життя, успішність і здоров'я людини. Усміхнена людина подібна магніту, що притягує до себе позитивних людей, сприятливі умови, геніальні ідеї, удачу, успіх, радість, благополуччя і багатство. Тож, посміхайтеся, посміхайтеся і ще раз посміхайтеся! Робіть щасливішим себе і всіх навколо!