ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ

Дата: 30.09.2021 09:38

Вітаємо вас з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Символічно це свято відзначають в Україні у вересні,  що є свідченням глибокої поваги народу до культури, освіти й духовних надбань.

Бібліотекарі за покликом серця є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості, а розвиток бібліотечної справи є запорукою розвитку суспільства, забезпечуючи нерозривний зв’язок минулого і сьогодення. Саме сучасні бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення.

Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів у благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.

Путивльський міський голова                          Костянтин ГАВРИЛЬЧУК