ТУРИСТИЧНІ ПРИНАДИ КРАЮ

Дата: 27.09.2021 15:57

Туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру інших країн  та свого рідного краю. В Україні Всесвітній день туризму був додатково закріплений Указом Президента України від 21 вересня 1998 року № 1047/98 і носить назву День туризму, який відзначається також 27 вересня.

Сьогодні, в День туризму,     публічна бібліотека запропонувала   туристичну мозаїку. З відео екскурсії «Подорожуємо вдома»   познайомилися з перлинами музейної колекції краєзнавчого музею,  поподорожували історичними місцями міста, також перегорнули сторінки  краєзнавчих видань тематичної краєзнавчої  виставки «Наш край», а  онлайн користувачам   про сьогоднішнє свято нагадав інформаційний календар-інформер «Туристичний простір». Тож читайте, обирайте, вирушайте!