ШАНОВНІ ЖІНКИ – ПІДПРИЄМНИЦІ

Дата: 23.09.2021 12:56

В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» оголошується набір на безкоштовний онлайн тренінг для жінок-підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Сумській області.

Навчальна програма спрямована на отримання знань і розвиток навичок ведення бізнесу за допомогою інструментів інтернет-торгівлі. Навчальна програма сприятиме подоланню наслідків, пов’язаних із пандемією COVID-19 у ринковому середовищі.

Хто може взяти участь?

Підприємниці, які провадять власний бізнес, власниці та керівниці малого та середнього бізнесу, які проживають на території Сумської області.

Навчання проходитиме три дні (з 14.00 до 18.00) в онлайн форматі (через Zoom) з 25 по 27 жовтня 2021 р.

Зареєструватися на тренінги можна до 12:00 1 жовтня 2021 року за посиланням.

Деталі за телефоном: +380 98 746 9497 та електронною поштою sten.oleh@gmail.com.

Дізнатися більше про проєкт МОП та ПРООН можливо: «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні».