ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 22.09.2021 13:44

13 та 21 вересня відбулися дві сесії вебінару на тему «Професійні компетентності педагога відповідно до Професійного стандарту «Вчитель закладу загальної середньої освіти»» (доповідач – консультант Шубіна Н.І.).

Під час його проведення обговорено, що саме від учителя початкових класів, а потім і від учителя закладу загальної середньої освіти залежить рівень сформованості компетентностей учня і випускника, закцентовано увагу на сучасних підходах до формування і розвитку загальних та професійних компетентностей вчителів закладів загальної середньої освіти, розкрито особливості стандарту, які дозволяють їм визначити чіткі орієнтири власного професійного самовдосконалення, а також запобігти ризикам необ’єктивного оцінювання їх професійних компетентностей  на етапі атестації та сертифікації.