ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 16.09.2021 10:09

м. Путивль                                                                                                16.09.2021

1. Найменування організатора громадського обговорення: Путивльська міська рада.

2. Мета: проведення громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради» в Бобинському та Сафонівському старостинських округах.

З метою оптимізації освітньої мережі Путивльської міської ради, раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до рішення робочої групи з реформування мережі закладів освіти Путивльської міської ради, протокол № 2 від 14.09.2021, Закону України «Про дошкільну освіту»,  внесено на розгляд сесії Путивльської міської ради проект рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради».

Відповідно до розпоряджень Путивльського міського голови                          від 17.09.2021 № 252-ОД «Про проведення громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради» та  від 17.09.2021 № 253-ОД «Про проведення громадського обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради», Закону України «Про дошкільну освіту», Путивльська міська рада проводить громадське обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради» (далі – громадське обговорення) в Бобинському та Сафонівському старостинських округах.

На сьогодні  заклади дошкільної освіти мають  малу кількістю вихованців: у Бобинському закладі дошкільної освіти Путивльської міської ради 12 вихованців у Сафонівському закладі дошкільної освіти Путивльської міської ради 8 вихованців. Кошти на утримання вказаних закладів дошкільної освіти використовуються не раціонально. Коштів бюджету Путивльської міської територіальної громади не достатньо для фінансування в цілому галузі освіти Путивльської міської ради, тому Путивльською міською радою проводяться заходи щодо оптимізації освітньої мережі Путивльської міської ради.

Проектом рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради» передбачається припинити    юридичну    особу    шляхом     ліквідації Бобинського закладу дошкільної освіти Путивльської міської ради та  Сафонівського закладу дошкільної освіти Путивльської міської ради.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації Бобинського закладу дошкільної освіти Путивльської міської ради та Сафонівського закладу дошкільної освіти Путивльської міської ради: Путивльська міська рада.

4. Дата, місце, час початку проведення громадського обговорення:

1) о 10 годині 24 вересня 2021 року в приміщенні Сафонівського центру дозвілля за адресою: Сумська область, Конотопський район, с. Сафонівка, вулиця Центральна, будинок 14;

2) о 16 годині 27 вересня 2021 року в приміщенні адміністративної будівлі Бобинського старостинського округу за адресою: Сумська область, Конотопський район, с. Бобине, вулиця Сумська, будинок 11.

Акредитація представників засобів масової інформації, реєстрація учасників громадського обговорення відбудеться за місцем проведення громадських слухань.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень): відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради, поштова адреса: вул. Першотравнева, 84,                          м. Путивль, Сумська область, 41500, мобільний телефон: 0997433440 (заступник начальника відділу освіти Путивльської міської ради Лук’яненко Микола Дмитрович), Е-mail: putivl-osvita@ukr.net.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, в строк до 23.09.2021.

6. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону відповідального за організаційне забезпечення проведення громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради, адреса: вул. Першотравнева, 84, м. Путивль, Сумська область, 41500, мобільний телефон: 0997433440 (заступник начальника відділу освіти Путивльської міської ради Лук’яненко Микола Дмитрович), Е-mail: putivl-osvita@ukr.net.

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Скоробогата Людмила Василівна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 2 календарних днів. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайтах Путивльської міської ради та відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у вказаному громадському обговоренні.