ГОЛОВА ГРОМАДИ ВІДВІДАВ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 20.09.2021 09:40

Ця установа опікується 28 дітьми, що потребують допомоги у своєму фізичному та психологічному розвитку. Крім того, на обслуговуванні майже 400 громадян вдома, працюють відділення денного перебування, відділення натуральної допомоги, відділення соціальної роботи з послугами особам та сім'ям у складних життєвих обставинах.

З початку року тут багато попрацювали над створенням більш комфортних умов для роботи: облаштовано ігрову кімнату, залу тренажерів, клас для занять, оновлено ігровий майданчик, проведено косметичний ремонт фасаду та багато іншого.

Причому майже всі роботи виконані власними силами із залученням спонсорських коштів.

У директора закладу Тетяни СУХОВЄЄВОЇ ще багато планів та творчих ідей.

Тож Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК подякував колективу за їх важливу соціальну місію та пообіцяв підтримку й допомогу.