СЬОГОДНІ НАША ДЕРЖАВА ВШАНОВУЄ ДІЯЛЬНІСТЬ РЯТІВНИКІВ

Дата: 17.09.2021 14:37

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав з професійним святом працівників 16 Державної пожежно-рятувальної частини 4 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

«Ваша щоденна робота стоїть на захисті життя людей. За це вам велика шана», - підкреслив Костянтин Миколайович.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов'язків та з нагоди професійного свята Дня рятівника отримали грамоти командир відділення Олександр Голубков та водій Максим Ковальов.

При виникненні надзвичайних ситуацій пожежний підрозділ залучається одним з перших для ліквідації.

Той факт, що в умовах економічної та фінансової нестабільності в державі рятувальники продовжують виїжджати на ліквідацію пожеж, аварійних та стихійних лих, рятувати наше майно та людські життя, що є найціннішим у цілому світі, свідчить про глибоке розуміння професійного обов’язку, високу відповідальність за доручену їм справу. Висловлюємо слова вдячності за їх непросту роботу.

«На сьогоднішній день маємо сподівання щодо покращення умов праці наших рятувальників, - запевнив міський голова і побажав щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. - Нехай мир і злагода панують у ваших родинах».