ЩИРО ВІТАЄМО РЯТІВНИКІВ, ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2021 09:01

Саме вони пов’язали свій життєвий шлях з однією із найбільш небезпечних і мужніх професій, якою можуть займатися лише сильні духом, сміливі та відповідальні люди. Досить часто рятівникам доводиться ризикувати своїм здоров’ям і життям для порятунку інших.

Дуже важливо, що існують відважні люди, які в складну хвилину можуть професійно прийти на допомогу, адже надзвичайні ситуації, які трапляються повсякчас, мають страшні наслідки для суспільства.

Ми низько вклоняємося і шануємо пам’ять загиблих, які не зважаючи ні на що, до останнього подиху, хоробро боролися за життя простих громадян.

У цей день важко не згадати героїчний подвиг рятівників, що ціною власного

життя і здоров’я зупинили ядерну катастрофу на Чорнобильській АЕС.

Ми щиро вдячні працівникам цивільного захисту та пожежної охорони за сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з безжалісними стихіями.  Зичимо міцного здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя й добробуту, наснаги, витримки та миру.

З повагою –

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК