ВЛАШТУВАННЯ ДО ПРИЙОМНОЇ СІМ’Ї

Дата: 16.09.2021 16:43

На позачерговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто питання про влаштування до прийомної сім’ї трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

Найкращим середовищем для виховання дітей є рідна сім’я, але, на жаль, трапляються ситуації, коли найрідніші люди помирають або хтось із дорослих важко хворіє і через стан здоров’я не може належним чином дбати про малечу.

Державна політика захисту прав таких дітей в Україні спрямована на те, щоб вони виховувались у сім’ях і зростали в любові.

Сім’я мешканців громади, яка вже не одній дитині подарувала сімейний затишок та тепло, виявила бажання взяти на виховання ще трьох дітей.

З метою забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток члени комісії одноголосно прийняли рішення про надання дозволу на влаштування дітей до сім’ї.