ОБГОВОРЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 15.09.2021 16:02

«Усі заплановані заходи повинні бути виконані», - підкреслив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК у ході обговорення питання щодо підготовки закладів до опалювального сезону.

Виконавці отримали конкретні доручення, вказано на строки виправлення недоліків. Старости надали пояснення стосовно заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Костянтин Миколайович чітко окреслив завдання, адже забезпечення комфортних умов проживання мешканців громади - один з пріоритетних напрямів діяльності.

Членами виконавчого комітету жваво обговорювалося питання здійснення контролю за дотриманням земельного законодавства, використання земель на території Путивльської територіальної громади.

Путивльський міський голова акцентував: «Не просто загальні фрази, а реальні дії з контролю за дотриманням норм законодавства. Якщо здійснюється перевірка, то повинен бути результат». Юридичний відділ отримав доручення стосовно аналізу кримінальних проваджень із зазначеного питання.

Секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ запропонував зазначене питання внести на розгляд чергової сесії.

На засіданні виконавчого комітету звітували старости. Обговорили питання щодо обслуговування громадян, курсування соціальних рейсів автобусів, укладання декларацій з лікарями, готовності об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

У своїх звітах старости Бобинського, Стрільниківського, В’язенського та Веселівського старостинських округів акцентували увагу на виконанні соціальних угод із сільгоспвиробниками. За кошти, які отримані від ССК «Ярославна», ПП «Карла Маркса-2», ТОВ «Сейм Агро», ПСП «АФ Луч», ТОВ «Восход-2016», профінансовані роботи з ремонту водогонів, заміни насосів на свердловинах, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, ремонту покрівель тощо.

Костянтин Миколайович надав доручення земельному відділу разом зі старостами встановити чіткий контроль за використанням земель комунальної власності, які перебувають в оренді. Особливу увагу при цьому очільник громади просив приділити землям у с.Стрільники, де багато випадків використання її без наданих на те дозволів, тобто шляхом самозахоплення. Такі дії обов’язково мають бути предметом кримінальних проваджень. Громада вже отримала інтерактивну карту використання земель по даній території, тож контролювати тепер буде значно легше. «Земля є власністю громади і кожен гектар має приносити доходи», - підкреслив Путивльський міський голова на завершення.