ГОТУЄМОСЬ ДО ІІІ ЕТАПУ СЕРТИФІКАЦІЇ

Дата: 16.09.2021 10:39

Сертифікація – це оцінювання професійних компетентностей вчителя. Вона допомагає виявити кращих вчителів – професіоналів та агентів змін у освіті, які готові поширювати свій досвід.

Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, а саме із:

незалежного тестування учасників сертифікації;

самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;

вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

14 вересня 2021 року консультанти КУ «Путивльський ЦПРПП» взяли участь у нараді з учасниками сертифікації.

Під час зустрічі Світлана Ніколаєнко, завідувач сектору роботи з експертами управління Державної служби якості освіти у Сумській області, презентувала нормативно-правову базу та особливості процедури експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації – 2021 шляхом вивчення практичного досвіду роботи. Звернула увагу на методику експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації (зміст, складові вивчення, критерії оцінювання).

Наталія Герасименко, головний спеціаліст сектору роботи з експертами, вказала на технічні аспекти ІІІ етапу сертифікації.

Матеріали зустрічі будуть використані консультантами Центру у подальшій роботі.