ВСЯ СИЛА ПРИРОДИ У ДРІБНИХ ЗЕРНЯТКАХ

Дата: 14.09.2021 17:11

Ось і закінчились літні канікули для членів клубу «Материнка».

Перше засідання вирішили присвятити дрібним зерняткам, тобто крупам, які є багатим джерелом енергії і корисних речовин! Каші і інші блюда з круп особливо необхідні нашому організму взимку. В них містяться складні вуглеводи здатні зігріти наш організм не гірше шуби! Кожне дозріле зернятко, наповнене сонячною енергією, несе цінну допомогу життєзабезпечення організму. Цільнозернові культури– це невичерпне джерело клітковини, баластних речовин (тобто речовин, які очищають кишечник) і інших елементів. Так як різні види круп мають дещо різні корисні властивості, члени клубу вирішили це з’ясувати. Керіник клубу Іван Сергійович Любарець ознайомив присутніх з основними крупами, які повинен знати кожен. Звернув увагу на обов’язкову крупу, яку слід включати в здоровий раціон. Також зауважив, що серед каш є потенційні «шкідники», які приносять організмові «порожні калорії». Клубівці з задоволенням поділились власними рецептами приготування каш, цінними порадами зберігання круп в домашніх умовах. Подивились відео-ролики з даної тематики. Переглянули тематичну підбірку літератури «Каша – сила наша». Закінчився захід позитивним зарядом від Раїси Василівни Радіної. У виконанні якої прозвучали вірші «Времечко», «Про красоту», «Бажання жінок» , пронизані щирістю, відвертістю і реалістичністю.