ОБЛАСНИЙ-ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

Дата: 14.09.2021 16:58

07 вересня відбувся обласний онлайн-семінар «Актуальні питання навчання предмета «Захист України» у закладах загальної середньої освіти в 2021-2022 навчальному році» в якій взяв участь консультант Комунальної установи «Путивльський ЦПРПП» Путивльської міської ради.

Під час обласного онлайн-семінару Сукачова Н.М., методист навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, виступила з доповідями: «Програмно-методичне забезпечення предмета «Захист України» у 2021-2022 навчальному році», «Основні акценти у проведенні уроку з предмета «Захист України» в умовах реалізації компетентнісного підходу до навчання», «Створення безпечного освітнього середовища під час навчання предмета «Захист України», «Організація змішаного та дистанційного навчання (предмет «Захист України»)».

Досвідом організації роботи з питань «Формування громадянської активності учнів, готовності до захисту рідної держави під час навчання предмета «Захист України», «Сучасні виклики в навчанні предмета «Захист України» у закладах загальної середньої освіти Сумської області» поділилися: Сергієнко В.І., учитель предмета «Захист України» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької загальноосвітньої школи Тростянецької міської ради; Верхова В.Ю., директор Лебединського закладу загальної середньої освіти № 6 Лебединської міської ради; Верхов О.В., учитель предмета «Захист України» Лебединського закладу загальної середньої освіти № 6 Лебединської міської ради.

Прес-секретар Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Бондаренко О.О., ознайомив учасників семінару з організацією військово-патріотичного виховання у закладах освіти Сумської області в позаурочний час.