УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІ УЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ

Дата: 14.09.2021 16:56

06 вересня відбувся обласний онлайн-семінар «Актуальні питання навчання фізики та астрономії в закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році» для вчителів фізики закладів загальної середньої освіти області.

Під час проведення заходу Карпуша В.М., методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ СОІППО, зробила огляд актуальних питань навчання фізики та астрономії в закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році та детально розповіла про підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2021-2022 навчальному році.

Пермінов П.А., консультант комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, розповів про особливості впровадження STEM-освіти у навчання учнів з фізики та астрономії.