УЧАСТЬ У МЕТОДИЧНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 14.09.2021 16:53

Розпочинається новий навчальний рік, який, як і попередні роки, потребує супроводу учасників освітнього процесу практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти. З метою планування роботи та окреслення завдань на 2021/2022 навчальний рік 30 серпня 2021 року відбулось перше засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Путивльської територіальної громади (керівник Наталія Савченко, практичний психолог Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради).

На зустріч була запрошена директор КУ «Путивльський ЦПРПП» Світлана Брянцева. Світлана Миколаївна звернула увагу присутніх на зміст Професійного стандарту за професією «Практичний психолог закладу освіти» та на вимоги до трудових функцій, предметів і засобів праці, професійних компетентностей, знань, умінь та навичок психологів, які окреслені в документі.

Після засідання С. Брянцевою були надані індивідуальні консультації.