ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ

Дата: 10.09.2021 15:55

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 80-ї річниці партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни.

Начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради Світлана ДАВИДОВА ознайомила присутніх із робочим планом підготовки та проведення свята. Учасники оргкомітету обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Анонс проведення урочистостей до Дня партизанської слави буде висвітлено додатково.