ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

Дата: 09.09.2021 15:21

Кіно – хороша і велика частина нашого життя – можна відволіктися від буденності і поринути у деколи вигаданий світ. А деколи  і відкрити для себе по-новому наш справжній.

Щороку в  другу суботу вересня відзначається День українського кіно — національне професійне свято працівників кінематографії. Українська кіногалузь на сьогодні одна з небагатьох, що вселяє надію й оптимізм, демонструючи якісно нові зміни і результати: з кожним роком кількість українських фільмів зростає, а український кіно-продукт стає все більш затребуваним як вітчизняним кіноглядачем, так і на престижних міжнародних кінофестивалях. До Дня українського кіно в нашій бібліотеці організовано книжкову виставку “Кіно, народжене Україною”, на якій представлено  видання про  історію вітчизняного кінематографа, видатних українських кіно-митців, а також добірка кращих  українських творів, що були вдало перенесені на великий екран.

Які би часи та події не відбувалися, українське кіно було, є і буде!