ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 08.09.2021 11:38

Незабаром, 22 вересня, ми з вами будемо зустрічати визначне для нашого міста свято – День партизанської слави та 80-річчя партизанського руху.

З гордістю ми вшануємо наших героїчних земляків – партизанів та підпільників, які всупереч холоду, страху та втомі, до останнього подиху стояли на захисті Путивльщини. Їх найвищий патріотизм та відданість Батьківщині стали взірцем для нащадків. Тож ми, онуки та правнуки славетних героїв, маємо тримати планку і теж піклуватися про рідний край, який на разі потребує від нас не так вже й багато - лише трохи часу та праці, щоб навести порядок біля своїх будинків, привести до ладу фасади та фундаменти, подбати про прилеглу територію.

Міська рада просить мешканців Путивльської громади з відповідальністю підготувати до свята свої будинки. Щоб не було нам всім соромно перед полеглими героями.

Путивльська міська рада