ВІТАННЯ ЦНАП ЗІ СВЯТОМ

Дата: 06.09.2021 17:03

6 вересня 2012 року було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

У цей святковий день Путивльський управлінням ЦНАП було оформлено виставку дитячих малюнків та тему «ЦНАП очима дітей». Кожен із відвідувачів мав змогу пограти в гру «Відчуй себе адміністратором ЦНАП» та отримати в подарунок повітряну кульку і гарний настрій.

Колектив ЦНАПу виконавчого комітету Путивльської міської ради якісно та ефективно виконує роботу у сфері надання адміністративних послуг у нашій громаді. Тож у цей святковий день хочеться побажати їм професійного росту, невичерпної енергії, вдячних відвідувачів, нових звершень, міцного здоров’я і наснаги.