СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ

Дата: 05.09.2021 17:42

День підприємця в Україні було засновано 5 жовтня 1998 року, який ми святкуємо щорічно в  другу неділю вересня.

Так, напередодні свята, у м.Путивль урочистості відбулися в самому центрі міста. Грамотами голови Путивльської міської ради були нагороджені найактивніші наші підприємці, які протягом  непростого  минулого року,через пандемію COVID-19,  не тільки зуміли втриматись, але й показали достойні результати своєї діяльності в нашій громаді.

Вітали підприємців заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ та Маргарита ЄЛЬКІНА. Святковим концертом линули привітання від улюбленців містян - вихованців Путивльської дитячої музичної школи, артистів Путивльського будинку культури та гурту «Бешеный енот».

Наймолодших путивлян зустрічали надувні атракціони, ігри та весела руханка. Святковою дискотекою завершилися святкування, які, маємо надію, стануть традиційними в нашому місті.