ЗАХИСТ ПРАВ І ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Дата: 03.09.2021 15:34

Під головуванням заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія, що діє при виконавчому комітеті Путивльської міської ради, працює для реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На комісію було винесено шість питань, які попередньо детально опрацювані працівниками служби у справах дітей міськвиконкому.

Розглядалися питання про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків, про виконання батьківських обов'язків; про доцільність позбавлення батьківських прав по відношенню до неповнолітньої дитини; про зміну реєстрації місця проживання малолітньої дитини; про надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна право користування або право власності яким належить дітям.

Під час засідання заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.