РОЗГОЛОШЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ – ВИКЛЮЧНО ЗА ПИСЬМОВОЮ ЗГОДОЮ ДЕКЛАРАНТА

Дата: 03.09.2021 10:24

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що на виконання п. 17 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) відомості, що містяться у відповідних одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, подані згідно з п. 9 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню контролюючим органом, його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

Звертаємо увагу, що за розголошення зазначеної інформації, у тому числі внаслідок службової недбалості або допуску до інформації інших осіб, які не мають такого права, а також незаконне використання таких відомостей посадові особи контролюючого органу, згідно з законом притягаються до цивільної, адміністративної, кримінальної та іншої відповідальності.