ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ПУТИЛЬ ВІД ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 03.09.2021 10:02

Відбулося урочисте покладання квітів до братської могили на площі Перемоги в м.Путивль за участі Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА,  депутатів Сумської обласної ради Валерія ВОЛКОВА та Євгена ЮЖАКОВА, начальника Путивльського відділення поліції Дмитра СТАНІШЕВСЬКОГО, військового комісара Путивльського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника  Юрія ЯЦИНИ, голови клубу «Фронтовичка» Валентини АНЯКІНОЇ, заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА, секретаря міської ради  Олександра ЛИТВИНОВА.

Протягом кількох  десятиліть жителі Путивльщини  віддають  шану  всім,  хто ціною власного життя здобув велику Перемогу. Цей історичний день  назавжди залишиться в нашій свідомості святковою датою, адже ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього подиху за нашу землю.