РОЗПОЧАТО ПЛАНОВІ ВИЇЗДИ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

Дата: 03.09.2021 08:57

Інформуємо мешканців Путивльської громади, що з вересня 2021 року КНП «Путивльська міська лікарня» розпочала планові виїзди сімейних лікарів фельдшерськими пунктами Путивльської ОТГ згідно з графіком.

Графік виїздів лікарів погоджено з кожним фельдшером та наявний у кожному пункті.

На виїзді лікарем будуть оглянуті всі пацієнти (запис до лікаря здійснюється у фельдшера), а також з лікарем  працюватиме медична сестра, яка за необхідності проводитиме лабораторні та ЕКГ обстеження.

Виїзди сімейних лікарів кожним фельдшерським пунктом Путивльської ОТГ будуть проводитися систематично кожного місяця.

2 вересня лікарня здійснила перший виїзд лікаря до фельдшерських пунктів с.Зарічне та с.Скуносове.

Було оглянуто 16 пацієнтів та надані консультації лікаря, з них 12 особам проведено ЕКГ обстеження.