ВЗЯТО УЧАСТЬ У НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 31.08.2021 08:30

Під час наради начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрій РАДІН розповів присутнім про аспекти взаємодії служби у справах дітей із закладами освіти щодо вчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Вчасне виявлення та інформування відповідних органів та служб про дітей, які проживають у сім’ях, що втратили свої виховні можливості, у яких виникли проблеми через матеріальні труднощі,  внаслідок безробіття батьків, відсутність житла є гарантією надання дитині необхідної допомоги відповідно до потреб, створення умов для позитивної соціалізації дитини в сімейному середовищі, забезпечення дотримання прав та законних інтересів дитини.