СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.08.2021 15:35

У понеділок, 30 серпня, у приміщенні Центру позашкільної роботи відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Путивльської територіальної громади «Освітня галузь Путивльської громади: підсумки 2020/2021 навчального року та вектори розвитку у 2021/2022», участь в якій взяли працівники КУ «Путивльський ЦПРПП».

Програма заходу була насиченою: нагородження кращих освітян громади за результатами минулого навчального року Подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, голови Путивльської міської ради, відділу освіти, вітання педагогів, занесених на Дошку Пошани «Освіта Путивльщини» (Новікова Н.В., Козлова Т.Д., Терещенко Л.В., Голибіна Н.Г.), звіт начальника відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили Скоробогатої, віртуальна подорож закладами освіти громади (здобутки та досвід роботи), творча виставка методичних надбань, дидактичного матеріалу та поробок педагогів з усіх закладів та установ освіти, виступи творчих колективів Центру позашкільної роботи.

Учасники конференції обговорили питання розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти,  підготовки педагогічних кадрів, створення умов безпечного середовища для дітей у цифровому просторі, реформу освіти в умовах децентралізації, розвиток базової середньої освіти освіти в умовах Нової української школи, реформування системи харчування.