ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ПЕДАГОГАМ ЗА ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ

Дата: 30.08.2021 13:44

На цьому наголосив Путивльської міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час щорічної серпневої конференції педагогічних працівників Путивльської громади. "Формуючи практичні навички та вміння, педагог докладає максимум зусиль, повністю віддаючи себе дитині. Кожному з вас, працівники навчальних закладів, дякую за вашу щоденну кропітку працю з виховання та навчання громадян нашої держави", - зазначив Костянтин Миколайович.

Найкращі викладачі нагороджені грамотами та подяками.

У заході взяли участь депутати Сумської обласної ради Валерій ВОЛКОВ і Євген ЮЖАКОВ та депутат Конотопської районної ради Володимир ВОРОНОВ.

Детально підвела підсумки та представила реальну перспективу діяльності навчальних закладів начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмила СКОРОБОГАТА.

Очільниця освітньої галузі окреслила заходи з підготовки до нового навчального року.

Не зважаючи на наявні недоліки в діяльності, усі мають сподівання на реалізацію освітніх потреб вихованців і учнів.

Присутні ознайомилися з виставкою, представленою закладами освіти Путивльської громади. Протягом заходу найкращі учнівські колективи показали майстерність.

Усі навчальні заклади підготували презентації, у яких представили здобутки учнів та викладачів протягом навчального року.