ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

Дата: 29.08.2021 08:46

Сьогодні, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621,  у нашій державі відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

29 серпня 2014 року сталася одна з найкривавіших подій в Україні – Іловайська трагедія. Порушивши домовленості, ворожі збройні сили впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових. Так званий  «зелений коридор» пролягав через поля із соняшниками, під якими сотні українців віддали свої життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Тому символом вшанування пам’яті загиблих стала квітка соняха.

Ми вклоняємось українським героям, не забуваймо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну, адже вони живі, доки ми пам'ятаємо.