ЗНАКОВА ПОСТАТЬ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ

Дата: 27.08.2021 16:20

27 серпня виповнюється 80 років від дня народження українського актора Богдана Сильвестровича Ступки (1941–2012).  Богдана Сильвестровича ще за життя називали «актором №1», його обожнювала публіка не лише нашої країни, а й за кордоном. Понад півстоліття ім'я Б.С. Ступки було знаковим для української національної культури. Більшість ролей, що зіграв актор у театрі та кіно, увійшли до літопису сценічного та кіномистецтва України.

«Дай працювать, працювать, працювати. В праці сконать!» — цю франківську фразу з вірша «Земле, моя всеплодющая мати...» любив і часто  цитував Ступка.

Видання із фондів нашої бібліотеки  ознайомлять    з життєвим   та творчим шляхом корифея національної сцени. Тож, запрошуємо до бібліотеки.