30-ТУ РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ НА «ПУТИВЛЬСЬКИХ РОСАХ»

Дата: 25.08.2021 16:27

У рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України, 24 серпня пройшов відкритий фестиваль «Путивльські роси».

Приємним сюрпризом для жителів та гостей Путивльської громади стало відкриття сучасної пам’ятки «Я люблю Путивль», яке відбулося за участі міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА,  депутатів Сумської обласної ради Валерія ВОЛКОВА та Євгена ЮЖАКОВА, заступника міського голови, депутата Конотопської районної ради Володимира ВОРОНОВА, представника від молодого покоління Путивльщини Максима ПРИЗА.

Під час проведення урочистостей грамотами були нагороджені: Віталій Бровкін, Андрій Голубков, Сергій Голубков, Олексій Мичка, Юрій Смолянінов, Денис Тарасов,  Віктор Татаринов, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Путивльський професійний ліцей» та депутат Путивльської міської ради Олександр Ковальов.

Під час святкової ходи, демонструючи Державний Прапор України, вихованці Путивльського ЦПР провели флешмоб «Україна – це ми».

У літньому парку міста  Путивль на гостей фестивалю чекав ярмарок народних маи?стрів, що представив собою ряд імпровізованих украі?нських «садиб», прикрашених у національному колориті. Біля кожноі? господарі з піснями і гумором презентували творчі здобутки та пригощали гостеи? смачними украі?нськими стравами.

На фестивальних маи?данчиках присутні мали можливість відвідати різноманітні маи?стер-класи та фотозони, надихнутися народною творчістю нашого краю.

Надовго запам’ятається неймовірне кінне шоу козаків «Соколиного Хутору», що професійно демонстрували майстерність, якою в давнину володіли наші воїни.

Наприкінці свята учасників фестивалю розважала кавер-група «Витівки»,  дискотека і традиційний святковий салют.