У НАШІМ СЕРЦІ УКРАЇНА

Дата: 23.08.2021 15:56

З нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України  в читальній залі бібліотеки пройшла літературно-музична година «У нашім серці Україна».

Протягом заходу присутні слухали чарівні мелодії про Україну, родину, щасливе дитинство. Дізнались про події, пов'язані з історією українського державотворення. Ознайомились з історією появи українського національного прапора, разом заспівали гімн України. Переглянули відео-ролики «Цікаві факти про Україну», «До 30-річчя Незалежності України карбують нові гривні».  Звернули увагу на  виставку-подію  «Україна 1991 – 2021», де представлена  література з історії України,    книги про символи національної та державної величі, а також захоплюючі розповіді про людей, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність, опікувалися проблемами духовного відродження і розбудови Української держави. Завершився захід побажанням міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, і найголовніше – це мирного неба над головою.