ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 23.08.2021 11:40

Щиро вітаю всіх з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею незалежності України.

Тяжкі випробування подолав наш народ на шляху становлення української держави. Однак непорушна сила незалежності, суверенності та свободи єднає українців від прекрасних просторів Полісся до безкрайніх берегів Чорного моря, від мальовничого Донбасу до величних Карпат.

Сьогодні ми святкуємо День Державного Прапора України, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

Україна святкує 30-ту річницю незалежності. За ці роки ми стали сильнішими, мудрішими, дружніми та довели світу свою силу в єдності і вірності народу рідній Батьківщині.

Будуймо спільно Україну,  любімо її, адже  вона в нас єдина.

У ці святкові дні бажаю кожному з нас миру, добробуту, міцного здоров'я, любові та успіхів на благо нашої держави.

Путивльський міський голова                       Костянтин ГАВРИЛЬЧУК