ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ОДНОРАЗОВА ДОБРОВІЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ

Дата: 20.08.2021 13:38
Кількість переглядів: 179

У Головному управлінні ДПС у Сумській області інформують, що у період з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні буде проводитись одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

Декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів, протягом вказаного періоду має право добровільно подати до органу ДПС одноразову (спеціальну) добровільну декларацію в електронній формі. В такій декларації необхідно показувати наступну інформацію:  відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених цим Кодексом випадках - серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України);  відомості про об'єкти декларування, в обсязі, достатньому для ідентифікації кожного з них.

У одноразовій (спеціальній) добровільній декларації не зазначається інформація про джерела одержання (набуття) декларантом об'єктів декларування.

До добровільної декларації декларант зобов'язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об'єктів декларування, у разі місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та прав грошової вимоги. У разі місцеперебування (реєстрації) інших активів фізичної особи в Україні декларант може додати копії документів, що підтверджують вартість об'єктів декларування.

У період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, виключно шляхом подання нової одноразової (спеціальної) добровільної декларації. При цьому попередньо подана одноразова (спеціальна) добровільна декларація, інформація якої уточнюється, вважається анульованою.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь