ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ

Дата: 19.08.2021 15:13
Кількість переглядів: 508

код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету)

1. Предмет закупівлі:

код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету) за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.

2.Державний замовник

Виконавчий комітет Путивльської міської ради

3. Мета закупівлі

передбачає забезпечення закладів соціальної інфраструктури, що розташовані в населених пунктах, у яких відсутнє покриття волоконно-оптичними мережами, широкосмуговим доступом до Інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій.

завдяки реалізації закупівлі буде забезпечена доступність швидкісного Інтернету в сільській місцевості. Завдяки підключенню до ШСД закладів соціальної інфраструктури, розташованих у таких населених пунктах, у мешканців населених пунктів, де знаходиться такий заклад, з'явиться технічна можливість підключитись до швидкісного Інтернету.

Реалізація закупівлі забезпечить можливість: повноцінного навчання он-лайн, отримання послуг медичних послуг он-лайн (в т. ч. телемедицини), віддаленої роботи, надання адміністративних он-лайн, доступу до інформаційних ресурсів мережі Інтернет (освітніх, інформаційних тощо).

4. Детальний зміст закупівлі

 Обґрунтування закупівлі

Путивльська громада отримає ряд переваг від реалізації проекту. Наявність доступу до швидкісного Інтернету дасть змогу модернізувати освітні та медичні послуги (в т. ч. завдяки можливості підвищення кваліфікації медичних та освітніх працівників дистанційно), особливо в умовах карантину, надавати та отримувати адміністративні послуги он-лайн, підвищити цифрову грамотність населення та сприятиме підвищенню якості життя у сільській місцевості:

 Загальна характеристика та актуальність закупівлі

Путивльська громада закуповує послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури, що розташовані на території громади, до широкосмугового доступу до Інтернету:

 строки виконання закупівлі

початок визначається датою підписання договору, термін виконання - протягом трьох календарних місяців з дати підписання договору, закінчення виконання - до 20.12.2021 року:

 календарний план надання послуг

послуга повинна бути надана до 20 грудня 2021 року:

 очікувані результати виконання закупівлі (функціональні, інтеграційні та технічні характеристики продукції, яка буде створена в результаті виконання закупівлі

наявність доступу до швидкісного Інтернету у 40 закладах соціальної інфраструктури.

 очікувані переваги нової продукції перед існуючими вітчизняними та зарубіжними аналогами

мешканці населеного пункту матимуть технічну можливість підключитись до Інтернету зі швидкістю не менше 100 Мбіт/с за ринковою ціною.

5. Фінансові аспекти закупівлі

 загальна вартість виконання закупівлі - 2846240 грн

 очікувані витрати на виконання закупівлі за рахунок коштів державного бюджету - 2846240 грн

 назва бюджетної програми та КПКВК, за якою передбачено виконання закупівлі:

КПКВК 2911060 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості".

КЕКВ 2240.

Очікувана вартість закупівлі обрахована в Міністерстві цифрової трансформації України.

 6.Запланована процедура закупівлі закупівлі.

Відповідно до плану закупівель проводитиметься такий вид закупівлі: Відкриті торги

Розрахунки здійснюються в безготівковій формі через Державну казначейську службу України шляхом перерахування коштів у національній валюті України за надану послугу на підставі протоколу тестування наданих послуг, акту здачі - приймання наданих послуг протягом 30 робочих днів з дня надходження на розрахунковий рахунок цільових бюджетних коштів на оплату послуги за цим договором.

7. Використання продукції

1) перелік продукції (послуг), які передбачається отримати в результаті виконання закупівлі, її практичне значення, можливість використання в органах державної влади, на підприємствах, в установах, тощо.

Технічні, якісні та кількісні характеристики послуг з підключення до Інтернету відповідають вимогам п. 7 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, затвердженого постановою КМУ від 28.04.2021 № 453:

1)   на ділянках телекомунікаційної мережі оператора, що використовуються для надання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, не допускається застосування радіотехнологій;

2)   протягом перших 30 календарних днів доступ до Інтернету надається із швидкістю 500 Мбіт/с з дотриманням рівнів якості телекомунікаційних послуг. У подальшому доступ до Інтернету надається із швидкістю не менше 100 Мбіт/с;

3)   до 31 грудня 2022 р. послуга широкосмугового доступу до Інтернету надається без утримання оператором/провайдером телекомунікацій абонентської плати, яка включається у вартість підключення:

4)   умови надання послуги передбачають безлімітний доступ до Інтернету, що не обмежує обсяг передавання та приймання даних:

5)   оператор/провайдер телекомунікацій забезпечує статичну (постійну) ІР-адресу кожному закладу соціальної інфраструктури:

6)   оператор/провайдер телекомунікацій забезпечує можливість використання доступу до Інтернету для персоналу та відвідувачів закладів соціальної інфраструктури за допомогою мережі ІУІ-РІ у частотах 2,4 та 5 ГГц.

Для дотримання вимог, що передбачені абзацом першим цього підпункту, оператор/провайдер телекомунікацій використовує безпроводовий маршрутизатор з розрахунку не більше одного маршрутизатора на один заклад соціальної інфраструктури.

2)   потенційні споживачі продукції (послуг)

співробітники та споживачі послуг, що надаються закладами соціальноїінфрастуктури, мешканці населеного пункту:

3)   оцінка витрат на використання продукції

відсутня:

4)   очікуваний економічний ефект від використання продукції

Доступ до швидкісного Інтернету забезпечить: можливість надання державних послуг он-лайн, доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет, сприятиме покращенню якості освітніх, медичних, адміністративних послуг у сільській місцевості. Опосередковано сприятиме пожвавленню ділової активності та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь