ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 18.08.2021 15:52

На порядку денному - значна кількість питань життєдіяльності громади. Усього на розгляд було подано 32 проєкти рішень, які протягом кількох годин розглядали члени виконкому на чолі з Путивльським міським головою Костянтином ГАВРИЛЬЧУКОМ.

Серед представлених проєктів, три стосувалися бюджету міської територіальної громади. Одне з таких питань -  прогноз бюджету Путивльської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Розглянули питання про стан підготовки закладів освіти до нового 2021-2022 навчального років та опалювального сезону. Підбили підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік за 1 півріччя. Також виконком затвердив Положення та новий склад Адміністративної  комісії.
Велика кількість питань стосувалася затвердження результатів електронних аукціонів.

Були розглянуті інші питання порядку денного.

Усі прийняті рішення невдовзі можна буде побачити на сайті міської ради.