ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 18.08.2021 13:18

Уряд 04.08.2021 схвалив проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049?, яким  удосконалено Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049, шляхом впровадження електронних процедур проведення конкурсів з надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) інститутами громадянського суспільства програм (проектів, заходів).

Мінсоцполітики підтримує дані зміни та вважає, що вони спростять процедури подачі конкурсних пропозицій від громадських об’єднань осіб з інвалідністю та будуть сприяти залученню широкої громадськості задля визначення переможців конкурсу.

З метою впровадження електронної системи конкурсу з фінансової підтримки громадських організацій Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фондом Східна Європа та Українським незалежним центром політичних досліджень організовує шість регіональних дводенних навчальних семінарів „Публічні кошти для громадського сектору: нові правила електронного конкурсу”.

На семінарах будуть розглянуті наступні теми:

нові законодавчі норми для проведення конкурсу;

правила роботи з електронною системою проведення конкурсу та практична частина роботи з електронною системою;

як підготувати кошторис витрат;

практики проведення конкурсів;

основи проектного менеджменту для громадських організацій;

як розказати про проект та знайти цільову аудиторію;

тендерні процедури закупівлі для інститутів громадянського суспільства;

як організації можуть знайти кошти на власний внесок.

Запрошуються громадські об’єднання осіб з інвалідністю взяти участь у семінарах-тренінгах, які пройдуть у м.Харків, 14-15 вересня 2021 року. Кінцевий термін подання заявок 27 серпня 2021 року.

Для подання заявки на участь у заході просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/YxhCWWittU8F96958.
За додатковою інформацією прохання звертатися: anastasiia.shovkoplias@osce.org.
Додавайтеся до події: