ВІДБУЛАСЯ ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 13.08.2021 15:29

Голова Путивльської міської ради Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів пленарне засідання тринадцятої сесії Путивльської міської ради.

Депутати затвердили передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів КНП «ЦПМСД» Путивльської міської ради до правонаступника КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради. Це необхідно було зробити, адже, як відомо, первинна і вторинна ланки медицини об'єдналися і відтепер у громаді буде діяти єдиний медзаклад - Путивльська міська лікарня.

Іншим питанням порядку денного стало дострокове розірвання контракту зі Світланою Семененко, яку суд напередодні поновив на посаді директора лікарні. Депутати, спираючись на Акт Державного аудиту, де зафіксовані збитки, завдані лікарні її тодішнім керівником у сумі 332 тис. грн., підтримали пропозицію голови і майже одноголосно проголосували за дострокове розірвання контракту. Тож медициною громади, як і до цього, буде керувати Ірина Граматик.